Wartość projektu i dofinansowania wynosi: 3 521 346,00 EUR (16 010 503,86 PLN).

na strazy tradycji naborJesteś przedsiębiorcą? Chcesz wypromować swoją firmę? Weź udział w imprezie „Na straży tradycji”, organizowanej przez Niżańskie Centrum Kultury „Sokół” we współpracy z Gminą i Miastem Nisko.
Impreza odbędzie się 10 września 2023 r. na Placu Wolności w Nisku. Właśnie ruszył nabór wystawców. Impreza jest świetną okazją do zaprezentowania działalności firmy i promocji marki. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Oferujemy organizację stoiska: namiot, stół, 2 krzesełka.
Firmy zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się z regulaminem i przesłanie uzupełnionych dokumentów zgłoszeniowych na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dokumenty do pobrania na www.nck.nisko.pl
Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!
Dodatkowe informacje pod nr tel.: (15) 841 21 44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Impreza „Na straży tradycji”, jako element projektu „Nisko coraz wyżej – podniesienie potencjału ekonomiczno – gospodarczego miasta i konkurencyjności życia w mieście” realizowana jest w ramach Programu „Rozwój Lokalny” współfinansowanego z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014 – 2021.